Firmamız profesyonel beton delme hizmeti vermektedir. Sorunsuzca her kalınlıktaki betonları tecrübeli ekibimiz itina ile karot ile delmektedirler. Beton delme işlemi külfetli ve riskli bir iştir. Zira delme sırasında yapıya zarar verme ihtimali, çıkan tozdan rahatsız olma ve delinecek betonun mevkisi açısından sorunlar ortaya çıkmaktadır. Dolayısıyla beton delme işini bu işin profesyonelleri yapmalıdır.

Tekinler Karot Beton Delme

 Firmamız personeli yapılarda çoğu zaman tehlikeli yerlerde beton delimi işi yaptığı için özel eğitim almıştır. Personellerimizin güvenliği her şeyden önce gelmektedir. Personellerimizi eğitim aldıktan sonra beton delimine göndermekteyiz. 

    Beton delme işlemi Karot ile yapılır. Karot ile delinen betonlar en az hasarla delinmiş olur. Kırıcılar ile yapılan delmeler beton zemine veya duvara zarar vermektedir. Ayrıca ortaya çıkan demirleri kesmek başlı başına problemdir. Fakat karot ile delinen betonlarda doğal olarak içindeki demirler de kesileceği için böyle bir problem ortadan kalkmış olacaktır. Firmamız titizlikle karot delme işlemi yapmaktadır.

    Ayrıca kırıcılar ile yapılan işlerde ortaya çıkan ses en büyük problemdir. Özellikle kalabalık olan binalarda bu sorundan kaynaklı mahkemelere bile gidilmektedir. Bu yüzden imkan olduğu sürece karot ile delim işleminin yapılmasını öneriyoruz.

Beton Delimin Püf Noktaları

  1. Beton delme sırasında kullanılan Karot makinesinin iyi bir şekilde sabitlenmesi gerekir. 
  2. Delme sırasında verilen suyun ne çok tazzikli ne az tazzikli olmalıdır, orta kıvamda su verilmelidir.
  3. Karot makinesinin mutlaka kaliteli bir makine olması uzun süre kullanım ve iş sırasında sık sık arıza yapmaması için önemlidir.
  4. Delme sırasında elektrik kabloları çıkma ihtimaline karşı mutlaka bina elektrik ve sıhhi tesisat projesi incelenmelidir.

Beton delme firmamız İstanbul ve profesyonel BETON DELME hizmeti vermektedir.