Tekinler Karot 1999 yılından günümüze Karot konusunda en son teknoloji ile üretilmiş makine parkuru ve sürekli kendini yenileyen dinamik kadrosu ile deneyimli ekibiyle teknolojinin değişimini sizler için takip ediyor.

Avrupa standartlarında hizmet sunuyor. Kontrollü bina yıkımı, karot ile duvar delme, hidrolik ile duvar ve zemin kesme işlerini itina gerçekleştiriyor, zemine ve yapıya en küçük bir zarar vermeden sizlere sunuyor.

Tekinler Karot çalışanları sizlere en kaliteli en hızlı hizmeti sunuyor, kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Tekinler Karot sektöründe öncü firmadır. Zamanında teslimat ve titiz çalışma firmamızın prensibidir. Tekinler Karot ülke genelinde bir çok projeye imza atmış ve bu projelerde bizzat bulunmuştur. Son zamanlarda kendini aşıp marka konumuna gelmiştir. Q 10 – Q 500 arası 550 cm derinlik 45° ile 90º açı ile her çaptaki deliği sıfır vibrasyonla, betona zarar vermeden, istenilen çapta delme işlemi yapmaktadır.

Delme işlemi demir donatılı veya demir donatısız tüm zeminlere uygulanabilmekte olup, darbesiz, sessiz, hasar bırakmadan ( yatay, dikey, düşey ) istediğiniz açı ve derinlikte, tavanda, yerde, balkonda, çatıda, perdede, en uç köşelerde dahi her türlü açılım ve tadilatı yaptırmak için en uygun sistemdir.

İçinde bulunduğumuz sektörde iş sağlığı ve güvenliği konusu diğer sektörlere göre daha önemlidir. Firma Sahibimiz Yusuf Tekin Beyin Bu Konuda Extra Hassas Olduğunu Belirtmek İsteriz.
Dolayısıyla En Büyük Sloganımız ÖNCE İŞ GÜVENLİĞİ dir.

Tekinler Karot Merkez Olarak İstanbul Sancaktepededir. Ama Referanslar
kadrosundan da görüldüğü gibi türkiyenin bir çok iline hizmet vermektedir. Tekinler Karot Sizlere En Kaliteli Hizmeti Sunmaya Devam Edecektir.

Kalite Detayda Saklıdır. İnşaatta Çözüm Ortağınız TEKİNLER KAROT